پیام رئیس دانشگاه به مناسبت عید سعید قربان

۱۸ تیر ۱۴۰۱ | ۲۰:۳۶ کد : ۲۶۸۸ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۱۲۸
رییس دانشگاه آزاد استان هرمزگان با صدور پیامی، فرارسیدن عیدسعیدقربان را به دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی تبریک وتهنیت گفت. درمتن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دردهمین روز از ماه ذی الحجه مسلمانان خضوع وخشوع خالصانه حضرت خلیل الرحمان(علیه السلام)دربرابر وحی وسربلندی درآزمون سخت الهی ، که همانا گردن نهادن بی چون وچرادرمقابل امرپروردگار تبارک وتعالی ست  راجشن می گیرند و بر بزرگی و عظمت پروردگار بی همتا سر تعظیم و اخلاص فرود می آورند.

این عیدبزرگ که نماد رهیدگی از بندگی نفس و زاده شدن انسانی نو و عاری از منیت هاست که به ما       می آموزد  در مسیر رسیدن به بندگی تنها راه نجات و رسیدن به سعادت دنیوی و اخروی ، تعظیم در مقابل خواست رب العالمین است و هر بندگی دیگری در راستای رضایت او نباشد مردود و منسوخ است.

اینجانب فرارسیدن عیدسعید قربان راکه از اعیاد بزرگ و افتخار آفرین ما مسلمانان است را به خانواده بزرگ  دانشگاهیان استان هرمزگان به خصوص استادان معظم ، دانشجویان عزیز  و پرسنل خدوم ، تبریک و شادباش گفته و ضمن آرزوی سربلندی، شادکامی و موفقیت ، امیدوارم  این روز خجسته زمینه ای برای ظهور امام عصر(عج) باشد.  ان شاءالله تعالی


         

                                                                     دکتر محمد حسین رنجبر

                                                          رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان


( ۳ )

نظر شما :