تجلیل از کارکنان به مناسبت روز کارمند

۰۹ شهریور ۱۴۰۱ | ۰۷:۴۸ کد : ۲۷۳۴ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۳۰۷

نیروی انسانی تأثیرگذار، سرمایه اصلی یک سازمان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان هم در مراسم گرامیداشت روز کارمند و تجلیل از کارمندان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس از تلاش خالصانه و صادقانه کارمندان این دانشگاه‌ قدردانی و اظهار کرد: بدون شک اگر تلاش‌های بی‌وقفه شما نباشد رشد و توسعه نیز متوقف خواهد شد؛ بنابراین همه شما باید در این خانواده، پرمهر، به حرکت رو به رشد خود با قدرت ادامه دهید.

محمدحسین رنجبر افزود: به فرمایش مقام معظم رهبری، محیط کارمندی محیط شرافت و پاک‌دامنی و محیط کار برای اسلام و مسلمین است و خداوند را شاکرم که در کنار شما بزرگواران مشغول به خدمت هستم. به‌راستی کارمندان جهادگرانی هستند که در راه خدمت به خلق خدا از همه توان و انرژی خود مایه می‌گذارند.

لزوم ترویج و گفتمان سازی گام دوم انقلاب در قالب رویداد عصر امید

وی با بیان اینکه این روز تنها به مدیران و مسئولان و کارکنان مشغول به خدمت اختصاص ندارد، اضافه کرد: آرامش امروز مجموعه دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان را مدیون تلاش همه کارمندانی هستیم که از نخستین روز‌های شکل‌گیری دانشگاه با تلاش شبانه‌روزی و همت والا و عزم راسخ با امکانات محدود به خدمت بی‌بدیل وبی دریغ پرداختند و پرچم بالندگی خدمت را برافراشتند.

رئیس دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان هرمزگان ادامه داد: کارکنان متعهد کاردان از مهم‌ترین و اثربخش‌ترین الزامات ارتقا و توسعه مجموعه علمی و آموزشی این دانشگاه‌ بوده و هستند که همدل و همراه به مشتاقان علم و جامعه اسلامی خدمات شایسته ایی را ارائه داشته‌اند. همکاران جهادگر و خادم در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد به‌ویژه دکتر طهرانچی هعمه تلاش خود را برای ارتقا و کیفیت وضعیت و تبدیل وضعیت کارکنان و رضایتمندی همه به کار گرفته که راه‌اندازی تعاونی مسکن نمونه موفق و بارز خدمت‌رسانی به کارکنان است.

به گزارش آنا، در پایان مراسم از کارمندان نمونه با اهدا لوح و هدایایی تجلیل شد.


( ۳ )

نظر شما :