برگزاری لیگ اینترنت اشیاء ایران

۲۴ بهمن ۱۴۰۱ | ۰۸:۰۸ کد : ۲۹۲۸ اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۷۶
فروم اینترنت اشیا ایران با همکاری ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر « ششمین دوره لیگ اینترنت اشیا ایران» را برگزار می نماید.

فروم اینترنت اشیا ایران با همکاری ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری  در نظر « ششمین دوره لیگ اینترنت اشیا ایران»  را با هدف رشد و توانمندسازی تیم ها  و افراد توانمند به اینترنت اشیا و ایجاد رقابت سالم و سازنده برگزار نماید.
علاقه مندان به شرکت در این رویداد ملی لازم است ابتدا از طریق پنل در نظر گرفته شده در وب سایت « فروم اینترنت اشیا ایران » به نشانی (www.iraniotforum.org) ثبت نام نموده و طرح اولیه خود را برای شرکت در مسابقه ارسال نمایند. طرح های ثبت نامی مورد ارزیابی ابتدایی قرار گرفته و سپس طرح های منتخب با توجه به منطقه ثبت نامی در هر منطقه با یکدیگر رقابت خواهند کرد. پس از برگزاری رقابت منطقه ای، تیم های برگزیده هر منطقه به فینال راه خواهند یافت و در نهایت سه تیم برگزیده این دوره رقابت های لیگ در روز برگزاری مسابقه فینال مشخص خواهند شد و جوایز ارزنده ای به آنان تعلق خواهد گرفت.

 

کلید واژه ها: لیگ اینترنت اشیاء اینترنت


نظر شما :