اردوی فرهنگی زیارتی فعالان دانشجویی به مقصد مشهد مقدس

۲۰ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۳:۳۱ کد : ۲۹۶۹ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۶۷

اردوی فرهنگی و زیارتی دانشجویان فعال عضو کانون های دانشجویی دانشگاه آزاد بندرعباس به مقصد مشهد مقدس  در راستای تجلیل از جوانان دانشجو و معنویت افزایی انجام شد.

کارشناس فرهنگی و سرپرست تیم اعزامی دانشجویان به مشهد مقدس ضمن تبریک ایام شعبانیه با اعلام این خبر گفت: در راستای قدردانی و ارتقاء اخلاقیات و معنویات دانشجویان فعال کانون های دانشجویی ، اردوی زیارتی و فرهنگی 5 روزه به مشهد مقدس همراه با برنامه زیارت بارگاه ملکوتی و مطهر امام هشتم ، حضرت علی ابن موسی رضا(ع) ؛بازدید از سایر اماکن متبرکه ،مناطق تاریخی و دیدنی  در دستور کار این اردوی دانشجویی بود .

لیلا تیزرو در تشریح برنامه‌های این اردوی زیارتی که همزمان با میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام آغاز شد ه بود در بازگشت به بندرعباس گفت: تمام برنامه ریزی ها در راستای افزایش نشاط روحی تقویت حس خود اتکایی آشنایی با مواریث دینی ،فرهنگی و تحکیم هویت ملی ،تعمیق بینش علمی زیارت اماکن متبرکه، بازدید از جاذبه های طبیعی و اماکن تفریحی در استان خراسان رضوی با حضور ۳۵ نفر از دانشجویان فعال کانون ها انجام گرفت.

وی افزود: در این اردو علاوه بر برنامه های زیارتی ، تفریحی و فرهنگی برگزاری چندین دوره معنویت افزایی با حضور اساتید متخصص و مجرب حوزه و دانشگاه با عنوان  نشست تخصصی آموزشی با عنوان، خودشناسی و خداشناسی، اخلاق مداری، آموزش اخلاقیات، جلسه پرسش و پاسخ میان دانشجویان و اساتید و همچنین جشن روز جوان همراه با برنامه های شاد و مفرح و انجام مسابقات متنوع و اهدا جوایز به دانشجویان همراه بود.

این کارشناس فرهنگی اظهار امیدواری کرد: در سفرهای آینده ، بتوان با افزایش و تنوع بخشی در برنامه های معنویت افزایی و برگزاری کارگاه های اخلاقی و مبانی دینی استفاده های بهتری از این اردوها آید جوانان علاقه مند شود.


( ۱ )

نظر شما :