برگزاری آخرین جلسه شورای اداری استان در سال ۱۴۰۱

۲۴ اسفند ۱۴۰۱ | ۱۴:۱۳ کد : ۲۹۸۱ خبر تصویری فرعی
تعداد بازدید:۹۰

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ، با اشاره به سند تحول و تعالی دانشگاه، نوآوری و شتاب بخشی را در این حوزه یک عملیات پیشبردی و راهبردی تعریف کرد و گفت: سال جدید ، سال جامع عمل پوشاندن بر تحقق اهداف نوآورانه و سرعت بخشیدن به حرکت های نوین دانشگاه است

محمد حسین رنجبر در آخرین جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان در سال 1401که با حضور روسای شورای تخصصی، روسای واحدها و مراکز، مدیران دانشگاه آزاد بندرعباس در سالن کنفرانس واحد بندرعباس برگزار شد،  با اشاره به چالش های یکسال گذشته و پرداختن به موانع و تغییراتی که به واسطه فراگیر شدن  کرونا در روند توسعه ایجاد نموده بود گفت: به فضل الهی دانشگاه آزاد توانست با مدیریت صحیح ، از تهدیدات به نفع خود فرصت سازی کند و  حرکت رو به رشد دانشگاه را استمرار و امتداد بخشد.

وی با اشاره به برخی دستاوردهای این دانشگاه در عرصه های مختلف ملی و بین المللی گفت: توسعه شرکت های دانش بنیان و هسته های فناور ، راه اندازی سرای نو آوری ، راه اندازی مجله بین المللی ریاضی، کسب رتبه سوم عملکردی در بین دانشگاههای آزاد سراسر کشور، کسب مقام اول آموزشی کشور، رشد صد در صدی ظرفیت خوابگاههای دانشجویی، جذب بالای دانشجوی ورودی جدید ، توسعه رشته های مهارتی و تحصیلات تکمیلی، کسب رتبه ها برتر و عناوین مختلف در حوزه فرهنگی ، مانند کسب رتبه برتر جشنواره ملی شعر صحیفه سجادیه و همچنین کسب عناوین مختلف دیگر  در بین ارگان ها، سازمان ها و ... استان همه از  حاصل تلاش های بزرگ همکاران و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی در استان هرمزگان بوده است.

این مقام مسئول آماده سازی دو پروژه بزرگ مدارس سما در حاجی آباد و دانشگاه آزاد مرکز جناح را مهم خواند و اظهار امیدواری کرد: سال جدید این دو پروژه آماده شده  با حضور رئیس دانشگاه آزاد افتتاح و به بهره برداری برسد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی پیگیری مسکن کارکنان دانشگاه را از دیگر برنامه های دانشگاه عنوان کرد و یادآور شد: این پیگیری همچنان ادامه دارد و امید است که در سال جدید بتوانیم نتیجه فعالیت ها و پیگیری های خود را بدست آوریم و این مهم را به سرانجام برسانیم.

این مقام مسئول ، راه اندازی ستاد اسکان و بهره گیری از نیروهای کاردان و فعال را در ایام نوروز جهت دادن خدمات مطلوب و خداپسندانه از دیگر برنامه های این دانشگاه برشمرد و گفت: مسئولان راه اندازی این ستاد باید با اندیشیدن تمهیدات لازم و لوازم مورد نیاز ، با حست اخلاق و مهربانی ، پذیرای همکاران گرامی سراسر کشور باشند و روزهای ماندگار و بیاد ماندنی را در ذهن مهمانان ر قم بزنند.

وی با آرزوی در پیش بودن سالی سرشار از برکت، نعمت و تندرستی برای همه مسلمانان جهان به خصوص ایرانیان ، از خداوند خواست:  در زیر سایه الطاف پر مهرش ، آرامش و شادکامی را نصیب همه خانوا ده ها سازد .

پایان بخش این نشست اهدا لوح سپاس و تجلیل از روسای واحدهای دانشگاهی، روسای شورای تخصصی، معاونان و مدیران به پاس یکسال تلاش بود

 

 

 

 


نظر شما :